Zahradní bazény zapuštěné do země

Nabízíme zahradní bazény, které jsou zapuštěné do země

Zapuštěné zahradní bazény vám nabídnou maximální komfort, o kterém již nemusíte jen snít. Nejenže vypadají luxusně, ale stanou se také perfektní ozdobou vaší zahrady a poskytnou vám pohodlí a místo pro relaxaci i aktivní odpočinek. Můžete si užít zábavu, osvěžení a strávit tak příjemné chvíli s rodinou a přáteli. K bazénům nabízíme také příslušenství v podobě UV lampy, ionizérů, vysavačů a filtračních jednotek.
Zahradní bazény vyrábíme obdélníkové s kulatými rohy v mnoha velikostech na přání zákazníka. Zahradní bazén, to je radost, kterou si můžete dopřát i vy.

Malé zahradní bazény zapuštěné do země – elegantní řešení pro každého

Bazény se staly nedílnou součástí prakticky každé zahrady. Pokud je vaše zahrádka spíše menší, jistě oceníte malé zahradní bazény, které nejsou sice velké, ale poskytnou potřebný komfort. Zahradní bazény se nejčastěji vyrábí v modré barvě caribic, která je mezi zákazníky jednoznačně nejoblíbenější. Zahradní bazény z polypropylenového materiálu a mají oproti jiným zahradním bazénům velice dobrý poměr kvality a ceny.

Jaké jsou výhody zahradních bazénů do země?

Zahradní bazény do země, které mají vestavěné schodiště, nabízí lepší podmínky ke koupání. Proč tomu tak je? Tak především získáte snadný přístup do vody, můžete si skočit šipku, sedět na schodech nebo třeba na okraji bazénu a osvěžovat si pouze nohy. Navíc vám zapuštěný bazén nebrání ve výhledu, velmi dobře vypadá a jsou bezpečné.
Naše zahradní bazény jsou velmi dobře odolné proti mrazům a slunci. Nabízíme také možnost zastřešení. Zastřešením bazénů získáte řadu dalších výhod. Především si prodloužíte koupací sezónu, můžete se koupat prakticky po celý rok. Díky zastřešení ušetříte za vytápění a voda se bude méně špinit.

Zahradní bazény do země, to je chlouba každé zahrady

V posledních letech se staly zapuštěné bazény velikým hitem. Není se čemu divit, nabízí řadu předností a navíc skvěle vypadají a nepřekáží ve výhledu. Jestliže hledáte zahradní bazény v akci, malé či velké, rádi vám pomůžeme a na vaše případné otázky odpovíme. Pomůžeme vám také s veškerým příslušenstvím, najdeme společně vhodné místo, kam bazén umístit, kam zabudovat schodiště, jakou vybrat filtraci a jiné. Na nás se můžete 100 % spolehnout.

V naší firmě máme vzorový bazén. Můžete se zastavit a my vám rádi předvedeme funkčnost a poskytneme potřebné informace. Jsme tu pro vás 6 dní v týdnu a těšíme se na vaši návštěvu.

Komentáře jsou vypnuty.