Kvalitní a levné plastové bazény do země

Levné a kvalitní plastové bazény do země

Bazén je zejména v horkých letních dnech doslova k nezaplacení. Nabízí příjemné osvěžení, relaxaci, sportovní vyžití i zábavu pro malé i velké. Přesně to si můžete dopřát také Vy. V naší nabídce najdete kvalitní plastové bazény včetně příslušenství. Pod pojmem příslušenství si můžete představit například vysavače, ionizéry, UV lampy či kvalitní filtrační jednotky. Není nad čím váhat. Naše plastové bazény jsou spolehlivé, kvalitní, vydrží vám roky, dobře vypadají a hlavně Vám poskytnou maximální komfort.

Můžete ušetřit! Levné plastové bazény jsou kvalitní a spolehlivé

Levné a kvalitní. Nabízíme plastové bazény vyrobené za použití nejmodernějších technologií. Díky tomu můžeme garantovat vysokou kvalitu a odolnost. Bazén vám vydrží roky a bude stále vypadat jako nový. Naše plastové bazény disponují UV stabilizací a ochrannou fólií, které zabrání možnému poškrábání. Za pozornost stojí také schodiště, které je perfektně zpracované. Díky podbetonování je mimořádně bezpečné, stabilní a pohodlné.

Plastové bazény podle vašich představ – na míru!

Dobře si uvědomujeme, že každý zákazník má trochu jiné preference. Proto nabízíme výrobu plastových bazénů na míru v různých velikostech od 3 x 2 x 1,2 m až do rozměru 7 x 3 x 15 m. Zahradní bazény zapuštěné do země obvykle dodáváme v sytě modré barvě – caribic. Díky je voda azurově modrá. Tato barva je mezi zákazníky jednoznačně nejžádanější. Vnitřní plastové rohové schodiště vyrábíme z protiskluzového materiálu, který má tloušťku 8 mm. Důležitý je nejen design, ale také bezpečnost.

Jak se vyrábí plastové bazény

Protože klademe důraz na kvalitu, používám moderní a vysoce kvalitní materiál. V našem portfoliu najdete celoplastové, obdélníkové plastové bazény v barvě caribic. Materiál tvoří speciální kopolymer PP s UV stabilizátorem, jehož tloušťka činí 5 mm. Tento materiál dodává německý výrobce Röchling Engineering Plastics, který má letité zkušenosti. Výhody materiálu jsou především vysoká odolnost proti mrazům i přímému slunečnímu záření, jemuž je bazén neustále vystaven. Aby byl výsledek dokonalý, plastové bazény ještě vyztužíme venkovním žebrováním. Je pro nás nesmírně důležité, dělat věci poctivě.

Jaké jsou výhody bazénu s plastovým rohovým schodištěm, které je navíc podbetonované?

Mezi nejvýznamnější benefity patří:

 • Speciální protiskluzová úprava
 • Schody nejsou vypodložené plastem, tudíž se neprohýbají
 • Voda se pod nimi nekazí
 • Jsou uvnitř kvalitně provařené
 • Maximální bezpečnost

Jaké příslušenství je vhodné pro plastové bazény na míru? Jednoznačně UV lampa, ionizér a přírodní polymery

Všechny naše bazény jsou doplněny UV lampou, ionizérem a přírodními polymery pro absolutně bezchlórovou údržbu vody. Takto je voda ošetřena například v brouzdalištích pro děti, kde dle norem EU nesmí obsahovat chlór. Je to tedy vhodné i pro lidi s velmi citlivou pokožkou. Toto zařízení dokonale ničí bakterie, viry a hlavně zabraňuje množení jednoduchých organizmů.

Je zcela jedno, zda máte na zahradě postavený luxusní plastový bazén zapuštěný do země, nebo jen částečně zapuštěný, zapuštěný bazén se zastřešením, malý či velký rodinný bazén. Toto příslušenství využijete v každém případě a máte tak jistotu, že zbytečně nezatěžujete zdraví své rodiny škodlivými dezinfekcemi. Chlór může nepříjemně dráždit pokožku i oči, navíc je také značně cítit.

Příznivá cena za naše plastové bazény

Cena je velmi důležitý ukazatel, který často rozhoduje o koupi. Jistě oceníte skutečnost, že polypropylenové plastové bazény EU mají oproti bazénům z jiných materiálů velmi dobrý poměr, co se týče ceny a kvality. Můžete je nakoupit za velmi výhodné ceny a není potřeba čekat na výprodejové akce.
Stavební část a instalace není složitá. Pokud budete potřebovat, rádi Vám poskytneme rady a zkušenosti. Poradíme, kam bazén umístit. Přijedeme přímo na místo a vše s Vámi zkonzultujeme.

Velmi dobře víme, jak některé stavební firmy pracují. Proto Vám rádi poskytneme veškeré potřebné informace včetně nákresu pro stavbu bazénu svépomocí. Protože díky tomu můžete opět hodně ušetřit.

Na závěr bychom rádi shrnuli hlavní výhody, které plastové bazény na zahradu přináší:

 • Snadná údržba
 • Velmi příznivá cena
 • Dlouhá životnost a vysoká odolnost
 • Možnost zhotovení v různém designu (tvar a velikost se přizpůsobí požadavkům zákazníka)
 • Snadná a rychlá montáž
 • Krásný a elegantní design, který nikterak nebrání ve výhledu

Abyste si mohli udělat lepší představu, přijďte do naší firmy. Připravili jsme si zde pro Vás vzorový plastový bazén, u kterého Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy a předvedeme jeho funkčnost včetně příslušenství a zastřešení. Jsme tu pro Vás 6 dní v týdnu a těšíme se na Vás.

Nejdůležitější je pro nás kvalita a spokojenost zákazníka.

Komentáře jsou vypnuty.