Podzemní bazény a výroba od rodinné firmy Šulc

Kvalitní a spolehlivé podzemní bazény od rodinné firmy Šulc

Dovolte nám, abychom se představili. Jsme ryze česká rodinná firma, která se zabývá výrobou zahradních plastových bazénů, které jsou zapuštěné do země. Dále pak prodáváme vířivky, infra sauny, zastřešení a veškeré příslušenství k bazénům. Na naše zapuštěné bazény se můžete spolehnout, přinesou vám veškerý komfort, který potřebujete, a patří mezi špičky na trhu. Zapuštěný bazén vám poskytne velký komfort, je to radost i relaxace pro celou rodinu a zejména pak v horkých letních dnech je doslova k nezaplacení.

Vyrábíme plastové bazény pro rodiny a další výrobky z plastu

Vyjma výroby a instalace zahradních zapuštěných bazénů se také zabýváme výrobou jímek, vodoměrných šachet, revizních šachet, šachet pro tlakovou kanalizaci, šachet pro vrtané studny, septiků a mnoha dalších produktů z plastu. Bazény do země a zastřešení rozvážíme a provádíme montáž po celé ČR.

Zapuštěné plastové bazény: jaké jsou výhody zastřešení?

Naše společnost nabízí také zastřešení zapuštěných plastových zahradních a podzemních bazénů.
Výhody zastřešení jsou jednoznačné:

  • Zvýší se bezpečnost jak uvnitř, tak v okolí bazénu
  • Voda se tolik nešpiní
  • Dochází k úspoře nákladů za vytápění
  • Bazén nepotřebuje tak velkou údržbu
  • Můžete se koupat prakticky po celý rok

Rodinné bazény Šulc: kvalita za příznivou cenu

Vyrábíme rodinné zahradní bazény vyrobené ze speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5mm. Tento materiál pochází od německé firmy Rőchling Engineering Plastics s letitou tradicí výroby PP desek. Je to skutečně špička na trhu a tento materiál je prověřený a vysoce odolný vůči mrazům i slunci. Touto metodou nabízíme vysoce kvalitní luxusní bazény za velmi sympatické ceny.

Na co si dát pozor u zapuštěných bazénů a jejich příslušenství?

Rozhodně nedoporučujeme používat slanou vodu, která podporuje tvorbu řas. Navíc se k ní dodává solnička, která vytváří chlór a sůl je žíravá. Ničí vše vyrobené z kovu, jako jsou šrouby, kovové žebříky i tepelné čerpadlo.
V naší nabídce nenajdete laminátové bazény. Praxe nám totiž ukázala, že mají velice slabou stěnu a po několika letech se v nich dělají praskliny a třepí se. Nedoporučujeme tento typ bazénů.

Plastové bazény vyrábíme na míru na přání zákazníka

Vyrábíme plastové obdélníkové bazény v mnoha různých velikostech od 3 x 2 x 1,2 m až po ty největší o rozměrech 7 x 3 x 1,5 m. Vše je přesně podle přání zákazníka na míru. Nejoblíbenější barva je už dlouho caribic neboli azurově modrá.
Vyrábíme také vnitřní rohové plastové schodiště ze speciálního protiskluzového materiálu, které má tloušťku 8 mm a je určené k podbetonování. Podbetonované schody se neprohnou a jsou velmi bezpečné a kvalitní.

Proč pořídit naše zapuštěné plastové bazény?

Polypropylenové rodinné bazény zapuštěné do země mají velice dobrý poměr ceny a kvality. Nemusíte čekat na akce a výprodeje. Velmi důležitá je vysoká kvalita a odolnost. Rádi vám také poradíme, jak bazény nainstalovat. Není to tak složité a zvládne to s trochou šikovnosti každý. Rádi vám předáme své znalosti a zkušenosti, přijedeme a společně najdeme nejvhodnější místo, kam bazén umístit a jaké doplňky vybrat.

V naší společnosti najdete také vzorový rodinný zahradní bazén, u kterého rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a předvedeme vám funkčnost příslušenství a zastřešení. Jsme vám k dispozici každý den, šest dní v týdnu (Po -Pá 8 00 – 21 00, So 8 00 – 11 00) a těšíme se na vaši návštěvu.

Kvalita a spokojenost zákazníků, to jsou naše priority!

Komentáře jsou vypnuty.